SAYFA BAŞINA DÖN

Kharkiv'de Gece Hayatı ve Eğlence

Kharkiv’de gündüz sakinken, gece hayatı oldukça hareketlidir. Öğrenci nüfusunun yoğunluğu nedeniyle, şehirde eğlence hayatı sabahın ilk ışıklarına kadar sürer. Gece kulüplerinden, bar ve publara kadar pek çok mekân mevcuttur. Bazı kulüpler için şık giyinme şartı vardır. Tüm Ukrayna’da olduğu gibi, Kharkiv’de de gece kulüplerine giriş için belli bir ücret ödemeniz gerekir. Şehirdeki en popüler mekânlar, Pivobar, Misto, The Irısh Pub Patrick ve Stargorod’dur.

Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Trafik sağ taraftan akar. Araç kiralamayı düşünüyorsanız buna dikkat etmeniz de fayda var.

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.