SAYFA BAŞINA DÖN

Kharkiv’de Nerede Ne Yenir?

Kendine özgü lezzetleri ile dünya mutfağında özel bir yere sahip olan Ukrayna mutfağında domuz eti, yumurta, pancar, lahana gibi besinler yoğun olarak kullanılır. Kaliteli buğdayları ile dünya çağında bir numara olan Kharkiv’de ekmek sofraların vazgeçilmezidir. Kharkiv'de yöresel lezzetleri bulabileceğiniz mekanlar:

  • Vareniki s kapustoy i gribami (lahanalı mantarlı mantı): Sloboda, Chateau
  • Borsch çorbası: Sharikoff, Puzata Hata, Sloboda, Shoti
  • Derunı ( patates ile yapılan mücver) : Georgia Restaurant
  • Golubtsı (etli beyaz lahana sarması):Pushka, Shoti,Tanuki 

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.