SAYFA BAŞINA DÖN

Kharkiv'den Ne Alınır?

Alışveriş için en aktif bölge Özgürlük Meydanı’dır. Çevresinde, yerel ve hediyelik eşya dükkânları ve özel butikler yer alır. Bu dükkanlardan Kharkiv’e özgü ürünler bulabilir; Ukrayna’ya yönelik yöresel kıyafetler, el yapımı takılar, Kharkiv profilini anlatan hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Ayrıca şehir içinde mağaza alışverişleriniz için Karavan Mall, Mamindom ve Dafi Center gibi alışveriş merkezlerinden yararlanabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.