Kyiv’e Nasıl Gidilir?

Kyiv’e yıl içinde yerli ve yabancı pek çok insan akın eder. İş, turizm ve spor endüstrisi oldukça gelişmiş olan şehre hava yoluyla ulaşım oldukça rahattır. Pegasus Hava Yolları aracılığıyla İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya şehirlerinden Kyiv’e direkt uçuşla gidebilirsiniz. Pegasus Hava Yolları Kyiv uçak bileti sayfası üzerinden uçuş noktaları ve tarihleri hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Kyiv Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezinden yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunan Kyiv Borispol Havalimanı’na indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için 4 seçeneğiniz vardır. Taksi, Skybus servisleri, Marshurutka dolmuşları ve şehir içi otobüslerini tercih edebilirsiniz. Taksi fiyatlarının ucuz olduğu Kyiv’de konforlu bir yolculuk istiyorsanız kesinlikle taksi veya Skybus’ı tercih etmelisiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.