SAYFA BAŞINA DÖN

Lviv'de Gece Hayatı ve Eğlence

Lviv şehri gece hayatı

Avrupa’da gece hayatının en hareketli olduğu şehirlerden biri olan Lviv’de dans ve eğlence mekânları oldukça fazladır. Güney Amerika kültüründen Avrupa kültürüne pek çok dans ve eğlence anlayışının bulunduğu Lviv’de; Millenium Club, Metro Club ve Fashion Club’da eğlencenin tadına varabilirsiniz. Eğlenceyi yemek ile birleştirmek isteyenler içinse Rafined People iyi bir alternatiftir.  

Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Lviv’de kapkaç olayları çok sık yaşanır. Bu yüzden Lviv seyahatinizde kapkaça karşı dikkatli olmalısınız.  

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.