SAYFA BAŞINA DÖN

Lviv’e Nasıl Gidilir?

 Pegasus Hava Yolları aracılığıyla, yıl içinde yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlayan Lviv’e, İstanbul’dan direkt; diğer şehirlerden ise İstanbul aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş tarih ve detayları için Lviv uçak bileti sayfasını inceleyebilirsiniz.  

UCUZ UÇUŞ BUL

Lviv Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Lviv Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım; otobüs, troleybüs, taksi ve tramvaylar ile sağlanmaktadır.  

Lviv Havalimanı’ndan şehir merkezine 10.30-20.30 saatleri arasında hizmet veren tramvaylar ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz 48 ve 95 numaralı otobüslerle veya 9 numaralı troleybüs ile de şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.  

Daha hızlı bir ulaşım için 15 dakikada şehir merkezine ulaşım sağlayan taksileri de kullanabilirsiniz. Seyahatiniz için araç kiralamak isterseniz Pegasus araç kiralama hizmeti sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Seyahat tarihlerinize göre sunulan araç seçeneklerinden seçeceğiniz aracı havalimanından teslim alabilirsiniz.  


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.