Zaporizhia Otelleri: Zaporizhia'da Nerede Kalınır?

Zaporizhia old town

Her bütçeye uygun konaklama imkanının bulunduğu Zaporizhia’ya gezme amacıyla gelenler genellikle şehir içindeki otelleri tercih ediyor. İş için gelenler ise şehir merkezinden daha uzak otelleri tercih ediyor.

Zaporizhia’da 5 yıldızlı otel bulunmuyor. Kalış süresine ve gelen grubun kalabalıklığına göre kimi zaman otel yerine daire ve apartlar tercih ediliyor. Zaporizhia içinde ulaşım çok büyük sıkıntı olmadığı için merkezden nispeten uzak oteller de rağbet görüyor. Yine de şehrin merkezi noktalarında konaklamak isteyenlerin önceden rezervasyon yaptırması gerekiyor. Oteller hijyenik ve çalışanlar konuksever olduğundan, ziyaretçiler lüks otel ihtiyacı hissetmiyor.

4 yıldızlı seçenekler arasında; Shevchenka Bulvarı’ndaki Khortitsa Palace Otel ve Lenin Caddesi üzerindeki Intourist Hotel bulunuyor. Troitskaya’da bulunan Teatralniy Hotel ve Leonova Caddesi’ndeki Platinum Hotel ise 3 yıldızlı oteller arasında. Butik otelde konaklamayı tercih edenler ise Nizhnedneprovskaya’daki Venecia Hotel&SPA ve Pravdy’deki Slava Hotel’i tercih ediyorlar. Daha makul fiyatlarda konaklama seçenekleri arasında ise Minskaya’daki Dion Hotel, Admirala Nakhimova’daki Kristina Hotel ve Stolyarna Caddesi’ndeki Rooms in Mini-Hotel bulunuyor.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.