SAYFA BAŞINA DÖN

Zaporizhia’da Gece Hayatı ve Eğlence

Zaporizhia gece hayatı

Ukrayna’nın gece hayatı, meraklı olmayanları tarafından bile bilinecek kadar meşhurdur. Şehirde özellikle çarşamba, cuma ve cumartesi günleri gece kulüpleri oldukça kalabalıktır. Dans ve müzik ile dolu bir gece eğlencesi tercih ediyorsanız Sovetsky'de bulunan 2000’i tercih edebilirsiniz. Geniş iç mekâna sahip kulüpte lazer gösterileri de yapılmaktadır. Mekân içinde bilardo ve havuz da bulunur. Tematik partilerin düzenlendiği ve şehrin ünlü isimleri ile aynı ortamı paylaşabileceğiniz rotalar ise Sova Club ve Naberezhnaya'dır.

Gece kulüpleri açısından oldukça zengin olan kentte daha sakin bir akşam geçirmek isterseniz, Dinyeper çevresinde bulunan kafe ve restoranları tercih edebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.