SAYFA BAŞINA DÖN

Zaporizhia'ya Nasıl Gidilir?

Ülkenin en büyük havalimanlarından birisi olan Zaporizhia Mokraya Havalimanı ile İstanbul arasında direkt seferler düzenlenmektedir. Bu seferler ve saatleri hakkında bilgi almak için Pegasus Hava Yolları  Zaporizhia uçak bileti sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Mokraya Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine ulaşımda en sık tercih edilen seçenek havalimanı servisleridir. Havalimanının hemen dışında yer alan duraklardan binebileceğiniz, Marşrutka olarak bilinen dolmuşlar da 22.00’a kadar hizmet vermektedir.

Bu bölgeden şehir merkezine 30 dakikada bir araç kalkmaktadır. Şehir merkezine servis ya da Marşrutka ile gitmek isterseniz 45 dakikalık bir sürede merkeze ulaşabilirsiniz. Zaporizhia Havalimanı ile Dnipro kentine de gitmek mümkündür. Bu bölgeye giden servislerin bilgisi, havalimanı içindeki bilgilendirme panosundan alınabilir. 

Seyahatinizi daha konforlu hale getirmek isterseniz, Pegasus araç kiralama hizmeti sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Seyahat tarihi ve beklentileriniz doğrultusunda sunulan araç seçeneklerinden ideal aracınızı kiralayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.