Adana'da Gece Hayatı ve Eğlence

Adana Gece Hayatı

Türkiye’de pek çok şubesi bulunan ve Adana’nın en gözde mekanları arasında yer alan Hayal Kahvesi, Adana’daki yerli-yabancı pek çok konsere ev sahipliği yapıyor. Neredeyse haftanın her günü bir program bulabileceğiniz Hayal Kahvesi’ndeki alternatif etkinliklere göz atarak; siz de sevdiklerinizle keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Farklı konseptlere sahip, küçük ve samimi bir mekân arayışında olanlar için ideal bir mekân olan Kütük, Turgut Özal Bulvarı’nda yer alıyor. Akşam için sakin fakat keyifli bir program yapmak isterseniz, fiyatları da oldukça uygun tutulan bu mekânı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Uğur Mumcu Bulvarı ve Gazipaşa’da şubeleri bulunan Maki Adanalıların vazgeçilmez mekanları arasında uzun yıllardır yerini koruyor. Maki, muazzam mutfağı ve zengin içecek menüsü ile misafirlerine kaliteli bir hizmet sunuyor. Öğrencilerin en uğrak mekanları arasında yer alan Kampüs, uygun fiyatlı mekân arayışında olanlar için ideal tercihler arasında yer alıyor.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.