tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Şehir Rehberi Şehir Rehberi

Antalya'dan Ne Alınır?

Otel Önerilerine Göz At Antalya'dan Ne Alınır?
Keşif Bülteni Keşif Bülteni

Aylık Seyahat Önerileri için E-Bültene Abone Ol

Diğer Şehirler

Antalya geziniz sırasında lüle taşı, Şile bezi, magnet, deri ürünler, otantik hediyelik eşyalar, kilim ve biblo gibi ürünlere göz atabilirsiniz. Kaleiçi, pek çok seçeneği bir arada bulabileceğiniz mağaza ve dükkanlarla ideal bir alışveriş alanı. Antalya Çarşısı ve Kalekapısı civarları da uygun fiyatlı ürünler bulabileceğiniz adreslerden. MarkAntalya, Deepo, Terracity gibi alışveriş durakları ise ünlü markaların ürünlerini bulabileceğiniz AVM'lerden bazıları.

Kısacası, Antalya’da alışveriş için gidilebilecek birçok yer var. Sahil kenarı sokaklarındaki butik mağazalar, şık takı eşyaları satan seyyar satıcılar ve caddelerde kurulan pazarlar; Antalya alışveriş dünyasının vazgeçilmez öğeleri. Daha fazla seçenek görmek isteyenler için de Antalya alışveriş merkezleri var.

Türkiye’nin 5. en kalabalık kenti ve en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya’da alışveriş için de birçok farklı alternatif bulunmakta. Aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz geniş alışveriş merkezlerinden ara sokaklardaki hediyelik eşyacılara kadar  farklı alternatifler sunan Antalya’da alışveriş de çok keyifli olacak.

Kaleiçi

Antalya’nın en eski bölgelerinden Kaleiçi, günümüzde şehrin kalbi konumunda. Bu bölge turist potansiyeli ile orantılı olarak otantik alışveriş açısından da zengin. Lüle taşı pipolardan, Şile bezi elbiselere birçok ürünü bu sokaklarda bulabilirsiniz.

Antalya Çarşısı

Antalya Çarşı, aslında şehir merkezi. Burada yerel satıcılardan restoranlara, Antalya alışveriş dünyasıyla ilgili her şeyi bulabilirsiniz.

Kalekapısı ve Belediye İşhanı civarı

Günlük hayatın akıp gittiği bu çarşıda her şeyi bulmak mümkün. Buralardayken atlamamanız gereken bir dükkân var; enfes ve çok çeşitli reçelleriyle Yenigün. Antalya’nın turunçgil reçellerinin yanı sıra karpuz kabuğu ve patlıcan reçeli gibi lezzetleriyle de tanışmalısınız.

Shemall

Antalya’nın özellikle yaz aylarındaki sıcağı, alışverişi de daha çok alışveriş merkezlerinde mümkün kılıyor. Shemall bunlardan biri.

Adres: Fener Mah.  Tekelioğlu Cd.  No:3, Muratpaşa

Tel: 0 242 323 4747


Terracity

Şehrin alışveriş merkezlerinin en lüksü. Büyük markaların ürünlerini bulabileceğiniz Terracity, daha çok üst gelir grubunun tercihi.

Adres: Fener Mah. Tekelioğlu Cd. no:55, Muratpaşa

Tel: 0 242 318 1818


Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü

Bu enstitünün şehrin göbeğinde bulunan devasa narenciye bahçelerinde üretilen meyve sebzelerin, onlardan üretilmiş reçellerin satıldığı bir de mağazası bulunuyor. İstediğiniz her ürünü her an bulamasanız da bu bahçeleri ucundan da olsa görmek için mutlaka uğrayın deriz. Hem de ürünler oldukça hesaplı.

Adres: Demircikara Mah. Paşa Kavakları Cad. No: 11

Tel: 0242 321 67 97

https://arastirma.tarim.gov.tr/batem  

 
Yukarı Yukarı