SAYFA BAŞINA DÖN

Cenevre’den Ne Alınır?

Cenevre, büyük alışveriş markalarının yoğunlukla bulunduğu bir şehirdir. Bazı turistler oldukça ünlü ve lüks olan bu markalardan alışveriş yapabilmek için Cenevre’ye gelir. Rue de Rhone ve Rue du Marche sokakları alışveriş için en sık tercih edilen caddeler arasındadır. Cenevre’ye ziyarete gelen turistler yöresel ürün olarak İsviçre çakısı alabilirler.

Cenevre'den ne alınır

Ancak bu çakıların fiyatları da oldukça yüksektir. İsveç çakısından sonra en ünlü ürün çikolatalardır. İsviçre çikolatasının namını bilen herkes Cenevre’ye geldiğinde mutlaka çikolataların tadına bakar. Çikolataları ile ünlü olan mağazalar ise Coop City, Arn Chocolatierie ve Rohr’dur. Ayrıca Molard Meydanı da birbirinden farklı pek çok dükkanı bulabileceğiniz bir alışveriş rotasıdır.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.