Cenevre’den Ne Alınır?

Cenevre, büyük alışveriş markalarının yoğunlukla bulunduğu bir şehirdir. Bazı turistler oldukça ünlü ve lüks olan bu markalardan alışveriş yapabilmek için Cenevre’ye gelir. Rue de Rhone ve Rue du Marche sokakları alışveriş için en sık tercih edilen caddeler arasındadır. Cenevre’ye ziyarete gelen turistler yöresel ürün olarak İsviçre çakısı alabilirler.

Cenevre'den ne alınır

Ancak bu çakıların fiyatları da oldukça yüksektir. İsveç çakısından sonra en ünlü ürün çikolatalardır. İsviçre çikolatasının namını bilen herkes Cenevre’ye geldiğinde mutlaka çikolataların tadına bakar. Çikolataları ile ünlü olan mağazalar ise Coop City, Arn Chocolatierie ve Rohr’dur. Ayrıca Molard Meydanı da birbirinden farklı pek çok dükkanı bulabileceğiniz bir alışveriş rotasıdır.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.