SAYFA BAŞINA DÖN

Batman'da Gece Hayatı ve Eğlence

Batman’da gece hayatı için tercih edilen mekânlar genelde otellerde bulunan bar ve restoranlardır. Bunun yanında kültürel özellikler taşıyan ve şehir için oldukça önemli bir yeri olan sıra geceleri de gece hayatının önemli parçalarındandır. Antik Türkü Evi gece hayatı için tercih edilen önemli mekânlar arasındadır. Ayrıca Hasan Paşa Nargile ve Saray Nargile Kafe de şehrin eğlence alternatifleri arasında yer alır.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.