SAYFA BAŞINA DÖN

Bremen'de Gece Hayatı ve Eğlence

Bremen, hareketli gece hayatı beklentisi olanların taleplerine cevap veren şehirlerdendir. Her gece konser, tiyatro gibi farklı bir kültür-sanat etkinliğine katılabilir, canlı performansları izleyebilirsiniz.  Merkeze yakın konumlanan Viertel ve Schachte, çok sayıda bar ve kulübüyle şehrin en dinamik bölgeleri arasındadır. Achim’s Beck Haus ve Soho Club ise turistlerin sıklıkla tercih ettiği mekanlardandır. Aladdin ve Moments ise canlı müzik dinlemek isteyenler için doğru tercihler olacaktır. 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.