SAYFA BAŞINA DÖN

Cenevre’de Gece Hayatı ve Eğlence

Gündüzleri oldukça hareketli olan şehirde geceler de bir o kadar hareketli geçer. Şehir halkının ve turistlerin eğlenebileceği pek çok gece kulübü ve bar bulunuyor. Plainpalais civarındaki bar ve gece kulüplerinin fiyatları, şehirdeki diğer mekanlara kıyasla daha uygun fiyatlıdır. Cenevre halkının eğlenmek için tercih ettiği günler perşembe, cuma ve cumartesi günleridir.

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.