SAYFA BAŞINA DÖN

Düsseldorf'ta Gece Hayatı ve Eğlence

Düsseldorf Gece Hayatı

Altstadt semti ve Hafen bölgesinde çok sayıda eğlence mekânı bulunur. Cuma ve cumartesi günleri çok kalabalık olan mekânlar, hafta içinde de iş çıkışlarında insanların uğrak yerlerindendir. Gecenin ilerleyen saatleri için MedienHafen çevresi ve Bolkerstrasse önerilir. Hareketli ve kalabalık ortamlarda bulunmak istemiyorsanız, Ren kıyısında yapılacak bir yürüyüş sonrası, buradaki kafelerde de keyifli zaman geçirebilirsiniz.  

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.