SAYFA BAŞINA DÖN

Eindhoven'da Gece Hayatı ve Eğlence

eindhoven-glow-gece-hayati

Eindhoven, gece hayatı konusunda Hollanda’nın diğer şehirleri ile karşılaştırıldığında çok da gelişmiş değil. Genellikle pubların bulunduğu şehirde yerel halk geceleri çok dışarı çıkmasa da okulların açık olduğu zamanlarda üniversite öğrencileri mekânları dolduruyor.

Müzik tutkunu iseniz Dynamo ve Effenaar konser salonlarında birbirinden farklı müzik gruplarının canlı performanslarını dinleyebilir, Muziekgebouw Frits Philips salonunda ise klasik veya caz müzik ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Kendinizi dansın ritmine kaptırmak ve eğlenceli bir gece geçirmek istiyorsanız da M2 sizin için ideal bir gece kulübü olabilir.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.