Frankfurt'ta Gece Hayatı ve Eğlence

Frankfurt gece hayatı

Frankfurt’un genç nüfusu fazla olduğu için gece hayatı da bir hayli hareketlidir. Gidilecek mekânlar en fazla şehrin merkezi olan Innenstadt ve Sachsenhausen’deki barlar sokağında yer alır.

Geleneksel barlara ev sahipliği yapan Alt-Sachsenhausen’de bulunan çatı barlarda hafif müzik eşliğinde kokteyllerin tadına bakabilirsiniz. 22nd Lounge & Bar ve Fanseite The Place To Be bu bölgedeki en çok tercih edilenler mekanlardır.

Dünyaca ünlü DJ’leri ağırlayan ve Bornheim ile Nordend bölgelerinde yer alan Alte Schiffsmeldestelle Hochst, Kinly Bar ve The Fox and Hound’a gidebilirsiniz. Eğer Jazz dinlemeyi seviyorsanız Kleine Bockenheimer Strasse bölgesinde yer alan Jazzkeller, Schweizer's Bar & Restaurant ve Bar Lemons and Limes’i tercih edebilirsiniz. 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.