SAYFA BAŞINA DÖN

Hurghada'da Gece Hayatı ve Eğlence

Hurghada’da eğlence kültürü oldukça renklidir. Geleneksel Arap eğlence kültürünü deneyimleyebileceğiniz, Tannura dansı gibi yerel etkinlikleri görebileceğiniz programlar düzenlenmektedir. Bunun yanında El Gouna bölgesinde yer alan Peanuts Bar, Irish Pub, The Bartender gibi lüks ve modern eğlence mekanlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Şehir genelinde pazarlık oldukça yaygındır, alışveriş yaparken mutlaka şansınızı denemelisiniz.
  • Şehirde şişe su içilmesi tavsiye edilmektedir.

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.