SAYFA BAŞINA DÖN

Kayseri'de Gece Hayatı ve Eğlence

Kayseri gece hayatı

Talas manzarasını seyredebileceğiniz bir mekân isterseniz Seyir Kafe’yi; canlı müzik eşliğinde daha hareketli bir program arayışındaysanız, Kocasinan’da bulunan Harman Pub’ı; daha sakin bir akşam planlıyorsanız lezzetli kahve ve tatlılarıyla oldukça ünlü olan Gönül Kahvesi’ni tercih edebilirsiniz. Farklı konseptli mekanları seviyorsanız, Melikgazi’de bulunan ve “sinema” temasıyla dekore edilmiş Sinemasal Bistro’da alternatif bir akşam programı oluşturabilirsiniz. Hem manzarası hem de ambiyansıyla oldukça nezih vakit geçirebileceğiniz Raddison Blu Hotel Roof Lounge da şehrin oldukça beğenilen, popüler gece mekanları arasında yer alıyor.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.