Kazablanka'da Gece Hayatı ve Eğlence

kazablanka gece hayatı

Kazablanka’daki gece hayatı Fas’ın diğer meşhur şehirleri ile karşılaştırıldığında daha sakin. Şehrin eğlence mekânları genellikle Ain Diab bölgesinde toplanmış durumda. Bu bölgedeki barlarda çeşitli müzik alternatifleri olduğu gibi şehirdeki otellerin birçoğunda eğlence imkânı sunuluyor.

Otelden çıkmadan eğlenmek isterseniz Kenzi Tower Hotel’de konaklayabilirsiniz. Otelin içerisinde bulunan Sky 28 isimli barda Kazablanka’yı panoramik bir şekilde izlerken farklı kokteylleri de deneyebilirsiniz. Hyatt Regency Hotel’de bulunan Black House gece kulübünde de diğer turistler ile eğlenebilirsiniz. Bu kulübe girmek için otelde konaklama şartı bulunmuyor ancak giren kişilerin kıyafetlerinin şık olması gerekiyor.

Şehrin dünyada daha da tanınır olmasını sağlayan Kazablanka filminin çekildiği Rick’s Cafe’de hafif müzik eşliğinde rahat bir yemek yerken kafenin farklı dekorasyonunu da inceleyebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.