SAYFA BAŞINA DÖN

Nürnberg'de Gece Hayatı ve Eğlence

Nürnberg gece

Avrupa’nın diğer kentlerine göre daha ucuz bir gece hayatına sahip olan Nürnberg’de hem Alman kültürünü görebileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz bir gece planı yapabilirsiniz. Özellikle Weissgergasse bölgesinde birbirinden farklı birçok eğlence mekânını bir arada bulabilirsiniz.

Kokteylleri ile ünlü olan Bar Nürnberg bölgenin en çok tercih edilen mekanlarından birisidir. 200'den fazla içecek çeşidi ile bölgede meşhur olan bir diğer bar ise Mata Hari Bar’dır. Vintage atmosferi ve farklı konsepti ile öne çıkan Vintage Bar ise ziyaretçilerin gözde mekânları arasında yer alır. Gecenize müzikle devam etmek isterseniz yiyecek-içecek menüsünün zenginliği ile bilinen ve farklı ışıklandırma sistemi ile dikkat çeken Loom Bar'ı tercih edebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.