SAYFA BAŞINA DÖN

Oslo'da Gece Hayatı ve Eğlence

oslo opera binası

Oslo’nun oldukça renkli bir gece hayatı vardır. Şehir, pek çok gece kulübü, bar ve pub gibi eğlence mekânlarına ev sahipliği yapar. Karl Johans Gate gece hayatı için en popüler noktadır. Diğer bölgeler ise; Aker Brygge, Grünnerlokkeat ve Majorstua’dır. Bu bölgelerde geç saatlere kadar farklı birçok eğlence tarzını bir arada bulabilirsiniz.

Storgata’da bulunan The Oslo Crawl; Aker Brygge’de gastropub olarak hizmet veren Vérité; bir yer altı barı olarak oldukça ilginç bir ambiansı olan Schouskjelleren Mikrobryggeri eğlenceli bir gece geçirebileceğiniz alternatifler arasındadır.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.