SAYFA BAŞINA DÖN

Rotterdam’da Gece Hayatı ve Eğlence

Rotterdam gece hayatı

Şehrin dans ve müzik açısından oldukça renkli bir yapısı bulunuyor. Bu nedenle eğer gece bir eğlence planınız varsa oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle house ve dans müziğinin doğuş noktası olarak düşünürsek bunun pek şaşırtıcı bir sonuç olmadığını söyleyebiliriz. Cazdan reggaeye bir çok farklı müzik tarzını birlikte izleyebilirsiniz. Bunlar için seçebileceğiniz noktalardan bir kaçı ise; Town Hall Meydanı ve Stadhuisplein bölgesi şehrin en canlı noktalarından bazıları. Villa Thalia ve Club Bed Rotterdam adlı gece kulüpleri ile en eski ve en popüler publarından Get Back ve Coconut uğrayabileceğiniz noktalardan bir kaçı.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.