SAYFA BAŞINA DÖN

Samsun'da Gece Hayatı ve Eğlence

Samsun Gece Hayatı

Samsun, Karadeniz’in en kalabalık şehridir ve gece hayatı da bununla orantılı olarak oldukça renklidir. Karadeniz’in en gözde gece mekanlarından biri olan Harlequin Night Club’ı bünyesinde bulunduran Atakum gece hayatı konusunda turistlerin oldukça tercih ettiği destinasyonlar arasındadır. Yine Atakum’da bulunan Garage Bar&Restaurant’ta canlı müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz. Bunların dışında kapalı mekân konserlerin birçoğu Hayal Kahvesi’nde verilmektedir. Eğlence merkezleri haricinde Sheraton gibi 5 yıldızlı otellerde gerçekleştirilen partilere de katılabilirsiniz. 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.