SAYFA BAŞINA DÖN

Saraybosna’da Gece Hayatı ve Eğlence

Saraybosna gece hayatı şehir rehberi

Saraybosna gece hayatı olarak oldukça gelişmiştir. Eğlenceyi seven şehirde pazar akşamları dışarı çıkılmaz, ertesi gün işe gidileceği için evde dinlenilir. Ancak perşembe, cuma ve cumartesi akşamları eğlence akşamlarıdır. Saraybosna’daki barlar caddesinde dolaşarak eğlencenin tadına varabilirsiniz. Saraybosna’da bar ve gece mekanları genellikle şehir merkezinde yer alır. Şehrin ünlü gece kulüpleri arasında People's Cafe, Club Jez, Rock &amp, Kino Bosna, Cafe Barometar, Jazz Club Monument, Ma Jaba Bar gibi mekanlar bulunur. 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.