SAYFA BAŞINA DÖN

Stockholm'de Gece Hayatı ve Eğlence

Stockholm gece hayatı

Stockholm’de geceleri eğlenmek için de birçok alternatifiniz bulunuyor. Hem eğlenceli hem de bütçenize uygun bir akşam geçirmek isterseniz Kungsholmen bölgesindeki pubları deneyebilirsiniz. Bunun dışında Södermalm bölgesinde bulunan publarda elektronik ve alternatif müzikler dinleyebilirsiniz. Stureplan bölgesinde ise daha lüks dans kulüplerinde vaktinizi değerlendirebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.