SAYFA BAŞINA DÖN

Stuttgart’ta Gece Hayatı ve Eğlence

Stuttgart gothic kilise gece hayatı

Stuttgart şehri her bütçe ve zevk için uygun bir alternatif sunan eğlence noktalarına sahiptir. Theodor Heuss Strasse çevresi ve Hans im Glück Brunnen; Bohnenviertal bölgesinde geceleri eğlenmek için tercih edilen noktalardandır. Daha geleneksel bir Alman eğlencesinin parçası olmak isterseniz Steinstrasse bölgesindeki pubları tercih edebilirsiniz. Canlı jazz müzik dinlemek isteyenler ise ünlü BIX JazzClub'u deneyebilir.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.