SAYFA BAŞINA DÖN

Tahran'da Gece Hayatı ve Eğlence

Tahran gece hayatı

Tahran’da gece eğlenceleri oldukça sınırlıdır; ancak bazı lüks otellerin restoranlarında düzenlenen gece eğlencelerine katılabilirsiniz. Geleneksel İran müziği eşliğinde restoranda yemeğinizi yiyebilir, akşamları şehir merkezinde veya Valiasr Caddesi’nde yer alan nargile ve çay evlerinde sıcak ya da soğuk içecekler içebilirsiniz. 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.