SAYFA BAŞINA DÖN

Venedik'te Gece Hayatı ve Eğlence

Venedik gece hayatı

Oldukça gelişmiş bir gece hayatı olan Venedik’te günün yorgunluğunu atmak ve keyifli bir gece geçirmek için farklı seçenekler bulabilirsiniz: Jazz meraklısıysanız Ponte dei Pugni bölgesinde bulunan Jazz kulüplerine rezervasyon yaptırabilirsiniz. Venedik’in dokusuna uygun romantik bir atmosfer arıyorsanız Fondamenta delle Zattere bölgesinde bulunan mekanları; yerli halkla birlikte vakit geçirmek ve yerel kültürün bir parçası olmak istiyorsanız Campo Santa Margherita bölgesini ziyaret edebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.