Kharkiv'e Nasıl Gidilir?

Kharkiv sahip olduğu havalimanı ile 1954 yılından itibaren misafirlerine konforlu bir ulaşım imkânı sunar. Vize istemeyen bir ülkede bulunduğu için de şehre seyahat etmek oldukça kolaydır. Pegasus Hava Yolları aracılığıyla, Kharkiv’e uçak bileti alarak İstanbul ve Antalya’dan şehre direkt ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul dışındaki şehirlerden Kharkiv'e İstanbul aktarmalı şekilde ulaşabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Kharkiv Havalimanı’ndan Şehir Merkezi’ne Ulaşım

Kharkiv Havalimanı şehir merkezine 15 km uzaklıkta yer alır ve ulaşım ortalama 20 dakika sürer. Şehir merkezinin güneydoğusunda yer alan Kharkiv Havalimanı’ndan şehir merkezine metro ve marşrutka olarak bilinen minibüslerle ulaşabilirsiniz. Havalimanının yakınından kalkan 119 ve 115 numaralı marşrutkaları kullanarak Prospekt Haharina ya da 152 ve 255 numaralı marşrutkalar ile Akademika Barabashova metro istasyonuna ulaşarak şehir merkezine kolayca gidebilirsiniz. 

Buna ek olarak, Pegasus araç kiralama seçeneği ile dilediğiniz aracı kiralayarak seyahatinizi daha  konforlu bir hale getirebilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.