Nevşehir'e Nasıl Gidilir?

Her yıl Türkiye’nin her yerinden binlerce turist çeken Nevşehir’e, hava yoluyla oldukça konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Pegasus ile Türkiye ve yurt dışında pek çok şehirden Kayseri uçak bileti satın alabilirsiniz. Uçuş saat ve noktaları hakkında detaylı bilgi almak için Kayseri uçak bileti sayfasını inceleyebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Kayseri Havalimanı’ndan Nevşehir Şehir Merkezine Ulaşım 

Kayseri Havalimanı ile Nevşehir arası yaklaşık 90 km’dir ve ortalama yolculuk süresi 1 saat 40 dakikadır. Kayseri Havalimanı’ndan her uçuş için düzenlenen Havaş servisleri ile Kayseri Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne, terminalden ise Nevşehir otobüs firmalarından bilet alarak Nevşehir Otogarı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuzu daha konforlu ve telaşsız hale getirmek isterseniz, Pegasus araç kiralama hizmeti sayfasına göz atarak, bütçe ve ihtiyacınız doğrultusunda bir araç kiralayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.