SAYFA BAŞINA DÖN

Tahran Otelleri: Tahran'da Nerede Kalınır?

Tahran otelleri

Tahran’da beş yıldızlı otellerden uygun fiyatlı hostel ve pansiyonlara kadar birçok konaklama imkânı bulunur. Tahran’daki lüks otellerin masaj ve yüzme havuzu imkânlarından faydalanırken kadın ve erkeklere ayrı ayrı hizmet verildiğini unutmamanız gerekir. Şehirde oteller genellikle şehir merkezinde yer alan Firdevsi Meydanı ve Bazar Bozorg bölgesinde yer alır.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.