Bremen Otelleri: Bremen'de Nerede Kalınır?

Bremen; tarihi geçmişi ve sunduğu sanatsal ve kültürel aktivite zenginliği ile çok sayıda seyahat severe ev sahipliği yapar. Aynı zamanda, iş nedeniyle de Bremen’de konaklayan çok sayıda ziyaretçi bulunur. Otel, hostel ve pansiyon gibi pek çok konaklama seçeneği bulunan şehirde, konaklayacağınız yeri seyahat amacınıza ve planınıza göre belirleyebilirsiniz. Bremen’in en dinamik bölgelerinden biri olan ve konaklama için sıklıkla tercih edilen Viertel; şehirde sanatsal ve kültürel etkinliklerin merkezi niteliğindedir. Konser, sergi ve tiyatro etkinliklerine katılmak ve seyahatinizi bu aktiviteler ekseninde şekillendirmek istiyorsanız, bölgede bulunan otellerde kalabilirsiniz. Şehir merkezine yürüme mesafesinde konumlanan Viertel, oldukça hareketli bir gece hayatı da sunar. Şehir merkezinde, Martinstraße üzerinden yürüyerek 15 dakika süren Schnoor bölgesi; sessiz ve dingin yapısı ile öne çıkar. Hem merkeze yakın olmak hem de huzurlu bir seyahat deneyimi yaşamak istiyorsanız, kafe ve restoranlarıyla da ünlü bölgede kalabilirsiniz. Weser Irmağı’nın sağında kalan Misse bölgesi ise merkeze yakınlığı ile tarihi bir geziye çıkanlar için doğru alternatiflerden biridir. Marktplatz’a yakınlığı nedeniyle tercih edilen bölgede otel ve pansiyon seçenekleri de, diğer bölgelere kıyasla daha fazladır.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.