Bremen'e Nasıl Gidilir?

Bremen şehir merkezine yaklaşık 10 dakikalık mesafede bulunan Bremen Havalimanı’na Pegasus Hava Yolları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehre; Antalya’dan direkt, İstanbul’dan ve diğer şehirlerden Antalya aktarmalı uçuşlarla ulaşabilir, konforlu ve ayrıcalıklı bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Antalya’dan direkt uçuşlarla yaklaşık 2 saat 50 dakikada Bremen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Pegasus üzerinden Bremen uçak bileti sayfasını ziyaret edebilir, bu tarihi şehre unutulmaz bir seyahat planlayabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Bremen Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Bremen şehir merkezi ve Bremen Havalimanı arası yaklaşık 3,5 km’dir. Havalimanından şehir merkezine ulaşımda çok sayıda alternatif bulunur. İsterseniz toplu taşıma araçlarıyla isterseniz de araç kiralayarak kısa süre içinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Terminalin hemen dışında bulunan 6 numaralı tramvay şehir merkezine ulaşmanın en ekonomik ve kolay yoludur. Eğer, ErlebnisCard kullanıyorsanız Bremen’e giden tüm tramvay ve otobüs seferlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Bu kartı kullanmıyorsanız tramvay içinde de 2.80 Euro ödeyerek bilet alabilirsiniz (2019). Havalimanından şehir merkezinde bulunan Domsheide Durağı’na tramvayla 9 dakika içinde ulaşmak mümkündür. Havalimanı (Flughafen) ve Bremen Üniversitesi (Universität) arasında bir güzergahta hizmet veren tramvaylar, saat 20.00’ye kadar 10 dakikada bir, 20.00’den sonra ve pazar günleri ise 20 dakikada bir şehir merkezine doğru hareket eder. Tramvay saatlerinin ve güzergahın detayları için Bremen Hauptbahnhof’un sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Terminal dışında bekleyen taksiler de şehir merkezinde ulaşım için kullanılan hızlı alternatiflerden biridir. Yaklaşık 10 dakika süren yolculuğun ücreti ise 12 Euro’dur (2019).

Havalimanın, direkt merkeze çıkan A281 otoyoluna bağlantısı bulunduğu için özel aracınızla yaklaşık 10 dakika içinde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Seyahatinizi telaşsız kılmak isterseniz Pegasus araç kiralama hizmeti ile uçuşunuzdan önce kiralayacağınız aracı ayarlayabilirsiniz. Farklı firmaların seçeneklerini sunan Pegasus araç kiralama sayfası üzerinden, teslim alma ve bırakma noktaları ile uçuş tarih ve saatinizi girerek kolaylıkla rezervasyon yapabilirsiniz. 


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.