SAYFA BAŞINA DÖN

Bremen Şehir İçi Ulaşım

Bremen içinde ulaşımın en kolay ve ekonomik yolları tramvay ve otobüslerdir. Bremen otobüs ve tramvay sistemi (BSAG) üzerinden otobüs ve tramvay saatlerini inceleyebilir, ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz. Biletleri ise Domsheide Durağı’nda bulunan satış noktalarından ya da otobüs ve tramvay içinden temin edebilirsiniz. Eğer seyahatiniz uzun sürecekse ve ulaşım için toplu taşıma kullanacaksanız toplu bilet alarak daha ekonomik bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Bisiklet yolları tüm Almanya’da olduğu gibi Bremen’de de geniş bir alan kaplar. Bisiklet kiralayarak da ekonomik bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. WK Bikes adıyla hizmet veren ve şehrin çeşitli lokasyonlarında bulunan bisiklet kiralama alanlarından, istediğiniz gün sayısı üzerinden kiralama işlemi yapabilirsiniz. Geçerli bir öğrenci kimliğiyle indirimden de yararlanabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.