SAYFA BAŞINA DÖN

Bremen'de Nerede Ne Yenir?

Liman şehri olması nedeniyle Bremen’de deniz ürünleri oldukça popüledir. Yılan balığı ve gümüş balığı şehri ziyaret edenlerin sevdiği lezzetler arasında yer alır. Özellikle şehir merkezinin her yanında kluten adı verilen çikolataları sunan noktalar görebilirsiniz. Bremen, aynı zamanda kahveleriyle de meşhurdur. Geleneksel Alman yemeklerini denemek istiyorsanız, baharatlı bir lahana yemeği olan Grünkohl’ü ve tütsülenmiş balıkla yapılan Butterkuchen’i deneyebilirsiniz.

  • Kahve ve çikolata: Stecker Kafe 
  • Deniz ürünleri ve Butterkuchen: Knurrhann Restaurant
  • Grünkohl: Jon-Luk 
  • Geleneksel Alman yemekleri: Edel Weiss
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.