Bremen'den Ne Alınır?

Bremen’de hem el yapımı geleneksel hediyelik eşya satan pazarlar hem de büyük mağazalar bulunur. Hediyelik eşyalar için şehir merkezini tercih edebilirisiniz. Şehirden; özel magnetler, özgün çikolatalar (kluten), şehrin sembollerinden Bremen mızıkacılarının yer aldığı özel kutular alabilirsiniz. Böttcherstraße, şehri ziyaret edenlerin en sık gittiği alışveriş rotasıdır. Burada; modern sanat eserlerinin yanı sıra, tarihi dokuya atıfta bulunan hediyelikler bulabilirsiniz. Obernstraße ve Sögesstraße ise dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan bölgelerdendir. Şehir merkezinde bulunan Domsheide Caddesi’nde ise Domshof Pasajı, değişik parçalar ve ürünler satın almak isteyenleri tercih ettiği adreslerdendir.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.