SAYFA BAŞINA DÖN

Ankara'ya Ne Zaman Gidilir?

Karasal iklime sahip Ankara, kış mevsiminde çok soğuk; yaz döneminde çok sıcak olur. Bahar aylarında ise Ankara en güzel anlarını yaşar. Ankara gezisi için en ideal zamanlar, bahar aylarıdır. Ankara’nın en güzel olduğu aylar, mayıs ve eylüldür. Hava sıcaklığı ideal ve sokaklar cıvıl cıvıldır. Ankara hava sıcaklığı, ağustos ayında maksimum; ocak ayında minimum ortalamayla devam eder. Çok sıcak ya da soğuk havalardan hoşlanmıyorsanız bu aylarda Ankara gezinizi es geçebilirsiniz.

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.