SAYFA BAŞINA DÖN

Antalya'ya Ne Zaman Gidilir?

Yazın Antalya

Antalya’ya ne zaman gidilir sorusunun en genel cevabı, yaz mevsimi. Hava mükemmel, deniz sımsıcak, şehir kalabalık ve her yerde bir eğlence var.


Baharda Antalya

Antalya hava sıcaklığı, mayıs ile ekim arasında mükemmele yakın seyreder; güneş her zaman parlak, gökyüzü masmavidir ve ufukta denizle birleşir.

Antalya tatilini ucuza getirmek isteyenler bahar aylarını tercih eder ve erken rezervasyon kampanyalarını takip eder. Antalya’da ucuz tatil yapmak istiyorsanız Pegasus’un erken rezervasyon kampanyalarından Antalya uçak biletinizi ayırtabilirsiniz.

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.