İstanbul'a Ne Zaman Gidilir?

Dört mevsimi bir başka güzel İstanbul’a, yılın herhangi bir zamanı gidilebilir ama şehri gezmek için en ideal aylar ilkbahar ve yaz. İstanbul’da ilkbaharda zaman zaman yağış görünebiliyor ama çoğunlukla hava güneşli ve ılık seyrediyor.

İstanbul’da yıl boyunca etkinlikler düzenleniyor ve şehre her zaman talep var. Buna bağlı olarak İstanbul uçak bileti fiyatları da pek fazla değişmiyor.

İstanbul Hava Durumu

İstanbul’da hava durumu, yaz mevsiminde ortalama 20 derece, kış aylarında ise ortalama 7 derece civarında seyrediyor. Bahar aylarında ortalama 14 derece civarlarında seyreden İstanbul’da en güzel zamanlar, mayıs, haziran, eylül ve ekim aylarında yaşanır.

İstanbul Ulaşım: İstanbul'a Nasıl Gidilir?

 

İstanbul Atatürk Havalimanı

Türkiye’de 1900’lü yılların başında başlayan hava ulaşımının ilk pisti olan Atatürk Havalimanı, modern görünümlü dinamik bir tesis. Havalimanında ücretsiz Wi-Fi hizmetinin yanı sıra dinlenme, bebek bakım, yeme ile içme alanları bulunuyor. Araç kiralamak, check-in işlemlerini yapmak ve döviz bozdurmak havalimanında pratik ve kolay. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan şehre ulaşım için servis, otobüs ve metro kullanabilirsiniz.

Tel: 0212 463 30 00

 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Avrupa’nın en hızlı gelişen havalimanları arasında olan Sabiha Gökçen, şehrin Anadolu yakasında bulunuyor. Havalimanı bünyesinde yeme içme alanları, bebek odaları ve ibadet bölümleri var. İstanbul çıkışlı yolculuklarının öncesinde trafik durumunu kontrol ederek yola çıkmanı öneriyoruz. Büyükşehirlerde bulunan trafik sorunu yolculuk süresinin uzamasına neden olabiliyor. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım için en pratik yöntem, servisler. Ayrıca metro ve otobüsleri kullanarak da ulaşabilirsiniz.

Tel: 0216 588 88 88

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.