SAYFA BAŞINA DÖN

Amasya Otelleri: Amasya'da Nerede Kalınır?

Amasya otelleri

Amasya’da oteller genellikle termal oteller ya da Harsena Dağı eteklerinde yer alan konaklar olarak sınıflandırılır. Jeotermal kaynaklardan yaralanmak istiyorsanız kaplıca işletme belgesine sahip termal otelleri tercih edebilirsiniz. Geçmişin ruhunu damarlarınızda hissetmek istiyorsanız restore edilen Osmanlı konakları tam size göre. Dağ eteklerinde yer alan bu konaklar eşsiz Amasya manzarası ile konuklarına mükemmel bir tatil imkânı sağlıyor.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.