SAYFA BAŞINA DÖN

Bingöl'de Nerede Ne Yenir?

Zengin bir mutfak kültürüne sahip olan Bingöl, yazları sebzeli kışları ise etli ve kurutulmuş sebzeli yemekleri ile ön plana çıkar. Kendine özgü lezzetleri ile dikkat çeken Bingöl yemeklerinden özellikle sorina pel, mastuva, keledoş ve löl (gömme) mutlaka denenmesi gerekenler arasındadır. Bunlara ilave olarak ayran çorbası, tutmaç çorbası, yoğurtlu köfte, dolamaç, burma kadayıf Bingöl’ün diğer sevilen lezzetleridir. İşte Bingöl’de eşsiz lezzetlerin tadına bakabileceğiniz mekânlar:

  • Geleneksel Türk Yemekleri: Berti Et Lokantası, Saray Restoran
  • Bingöl Yöresel Yemekler (Gömme, tutmaç, keşkek vb.): Yado Çeşmesi Et Lokantası, Hanedan Ocakbaşı
  • Ciğer, Kebap Çeşitleri: Ciğerci Osman
  • Pide, Et yemekleri: Soğukçeşme Kavurma
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.