SAYFA BAŞINA DÖN

Bodrum’a Ne Zaman Gidilir?

“Bodrum’ne zaman gidilir?” sorusundan çok, Bodrum’a ne zaman gidilmezi düşünmek daha mantıklı; çünkü Bodrum, her mevsim başka bir kişiliğe bürünüyor.

Tatilde sosyalleşmek, dünyanın dört bir köşesinden gelmiş insanlarla tanışmak, denizin ve güneşin tadını çıkarmak istiyorsanız Bodrum’a yaz mevsiminde gitmelisiniz. Bodrum’un en çok talep gördüğü zamanlarda, fiyatlar da haliyle en yüksek seviyeye ulaşıyor. Ne yapmalısınız? Tabii ki erken rezervasyon. Bodrum’da yaz tatili düşünüyorsanız Bodrum uçak biletini ve Bodrum’da kalacak yeri aylar öncesinden ayırtmanızı öneriyoruz.

bodruma ne zaman gidilir

Bodrum’da havalar güzel olsun ama çok insan olmasın, keyifle dinlenirken denizin ve rüzgarın sesini dinleyeyim diyorsanız bahar ayları sizin zamanınız. Özellikle nisan ve ekim ayları!

Bodrum’da kış tatili de yapılır. Denize girilmez ama Bodrum kış mevsiminde oldukça romantiktir.

 


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.