SAYFA BAŞINA DÖN

İzmir'e Ne Zaman Gidilir?

Akdeniz ikliminin en davetkar halini görmek istiyorsanız İzmir’i ziyaret edebilirsiniz. Yılın her döneminde ziyaret için uygun bir iklime sahip olan İzmir, bahar ve yaz aylarında en güzel dönemlerini yaşar. İzmir’de kış mevsimi, Türkiye’nin birçok bölgesine göre daha ılık geçer. İzmir hava durumu, yaz aylarında tavan yapar. 

İzmir gezisini yaz mevsimi için planlıyorsanız İzmir’in sahil kısmını tercih etmenizi öneriyoruz, şehir merkezi kavurucu derecelere yükselebiliyor. İzmir en soğuk zamanlarını ocak ve şubat aylarında yaşıyor. Hava sıcaklığı ortalama 9-10 derece arasında seyrediyor.


 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.