SAYFA BAŞINA DÖN

Kahire'de Nerede Ne Yenir?

Kahire’de, Mısır’ın otantik mutfağının en iyi örneklerini bulabilirsiniz. Baharatların ağırlıklı kullanıldığı bir kültürü olan Kahire mutfağında Türk mutfağına benzerlikler de bulunur. Et ve tavuk, mutfağın ana öğeleridir ve pilav, makarna ya da mezelerle birlikte sunulur. Humus, kofta (köfte), fuul tameya (kızartılmış baklalı çörek) ve koshary yerel lezzetlere birkaç örnektir. 

  • Fuul Tameya: Felfela
  • Koshary: Koshary Abou Tarek
  • Shawarma: Abu Haidar
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.