Kahramanmaraş'a Nasıl Gidilir?

Kahramanmaraş Havalimanı, 1996 yılından beri şehri ziyaret etmek isteyenler için konforlu ve hızlı bir ulaşım imkânı sunuyor. Çevre şehirlerde bulunan havalimanlarına göre daha sakin olan Kahramanmaraş Havalimanı'nda sadece 5 uçak kapasiteli apron bulunuyor. Pegasus Hava Yollarından alacağınız Kahramanmaraş uçak bileti ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Kahramanmaraş’a kolayca ulaşabilirsiniz. İstanbul haricindeki şehirlerden Kahramanmaraş’a ulaşmak için de Pegasus Hava Yolları'nın aktarmalı uçuşlarından faydalanabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Kahramanmaraş Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım 

Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km uzaklıktadır ve havalimanı-şehir merkezi ulaşımı ortalama 15 dakikadır. Havalimanından büyükşehir belediyesinin sağladığı yolcu servisleri ve taksiler ile şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Pegasus araç kiralama hizmeti ile dilediğiniz aracı seçebilir, daha rahat ve konforlu bir şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.