Köln’e Nasıl Gidilir?

Almanya’nın önemli kentlerinden biri olan Köln, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri sayesinde her yıl binlerce turisti ağırlar. Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul’dan Köln’e direkt uçuşları vardır. Diğer şehirlerden Pegasus’tan Köln uçak bileti satın alarak İstanbul aktarmalı olarak şehre ulaşım sağlamak mümkündür.  

UCUZ UÇUŞ BUL

Köln Bonn Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım  

Köln Bonn Havalimanı şehir merkezine 15 kilometre mesafede yer alır. Havalimanından şehir merkezine; otobüs, tren, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılarak ulaşılabilir. Havalimanının yakınında bulunan S-13 numaralı banliyö tren hattı ile şehir merkezine 15 dakikada gidilebilir. Yine havalimanı yakınındaki otobüs duraklarından 161 numaralı otobüs ile de şehir merkezine ulaşım rahatlıkla sağlanabilir. Otobüs ve trenin çalışma saatleri ve detaylarına belediyenin sayfasından ulaşılabilir.  

Daha konforlu bir seyahat deneyimi yaşamak isterseniz Pegasus araç kiralama sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Pegasus’un seyahat tarihlerinize göre sunduğu araç seçeneklerinden ideal aracınızı seçebilir ve havalimanından teslim alabilirsiniz.  


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.