SAYFA BAŞINA DÖN

Amman'a Nasıl Gidilir?

Amman havalimanı

Pegasus Hava Yolları ile İstanbul'dan direkt uçuşlarla Amman Queen Alia Uluslararası Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. İstanbul’dan Amman’a uçuş süresi ortalama 1 saat 40 dakikadır. Diğer şehirlerden İstanbul aktarmalı olarak ulaşabileceğiniz şehrin uçuş tarihleri ve detaylarına Amman uçak bileti sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Amman Queen Alia Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanından şehir merkezine ulaşım; taksi ve ekspres otobüsler ile sağlanmaktadır. 24 saat boyunca hizmet veren ekspres otobüsleri her 30 dakikada bir Amman şehir merkezine hareket eder. Otobüs, Kuzey Terminal 2’nin dışında bulunan duraktan kalkar ve yolculuk 45- 60 dakika arası sürer.

Amman seyahatinizde araç kiralamak ve tüm seyahatinizi daha konforlu kılmak isterseniz Pegasus araç kiralama hizmeti sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Pegasus’un seyahat tarihleriniz doğrultusunda sunduğu seçeneklerden ideal aracınızı seçebilir ve havalimanından teslim alabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.