Beyrut'a Nasıl Gidilir?

Beyrut, uluslararası bir havalimanına sahip olduğu için şehre ulaşımın en kolay yolu hava yolu ile ulaşımdır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Beyrut’a Pegasus Hava Yolları’nın direkt seferleri bulunur. İstanbul dışındaki şehirlerden ise Pagasus’tan Beyrut uçak bileti satın alınarak İstanbul aktarmalı şekilde ulaşım sağlamak mümkündür. Beyrut-İstanbul arası uçuş süresi ise yaklaşık 1,5 saattir.

UCUZ UÇUŞ BUL

Beyrut cami ve kilise

Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezi’ne Ulaşım

Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı şehir merkezinden 9 km uzakta yer alır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için özel minibüs servisleri, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılır. Özel minibüs servisleri 07.00 ile 20.00 saatleri arasında hizmet verir. Havalimanı çıkış kapısının yakınında bulunan 2. kalkış bölgesindeki duraklardan kalkan minibüslerle yaklaşık 20-25 dakikada şehir merkezine gidilebilir.

Bir diğer ulaşım alternatifi olarak havalimanı tarafından yetkilendirilmiş taksiler kullanılabilir. Seyahatinizi daha konforlu kılmak isterseniz Pegasus araç kiralama sayfasını ziyaret edebilir, seyahat tarihlerinize göre sunulan araç seçenekleri arasından ideal aracınızı seçebilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.